Tikriausiai dauguma iš mūsų esate girdėję istorijų apie greituosius kreditus kaip žmonės susigadino gyvenimą paėmę greitąjį kreditą. Mes nurėtume paneigti visus mitus apie greituosius kreditus. Greitieji kreditai yra visiškai saugus ir nekenksmingas būdas skolintis bei spręsti laikinus finansinius sunkumus. Žinoma prieš įmant nesvarbu kokio dydžio kreditą jūs turėtumėte labai atsakingai įvertinti savo finansines galimybes laiku grąžinti paimtą kreditą.

Kokia greitųjų kreditų įtaka mano kredito istorijai?

Greitieji kreditai nedaro jokios įtakos jūsų kredito istorijai. Žinoma yra vienintelė sąlyga, kad jūs vykdysite visus finansinius įsipareigojimus, trumpiau tariant grąžinsite kreditą laikydamiesi visų sutartų sąlygų per terminų. Daugeliu atveju sėkmingai grąžintas greitasis kreditas gali net pagerinti jūsų kredito istorija, nes taip parodysite, kad esate atsakingas žmogus ir laiku vykdote visus finansinius įsipareigojimus. Greitasis kreditas yra visiškai tas pats kas lizingu paimtas mobilusis telefonas ar kompiuteris.

Kada greitieji kreditai kenkia mano kredito istorijai?

Paimtas kreditas gali pakenkti jūsų kredito istorijai tik tai vienu ir vieninteliu atveju, o tas atvejas yra labai aiškus ir paprastas -  tai finansinių įsipareigojimų nevykdymas laiku, jeigu delsite grąžinti paimtą kreditą ir bus pradėtas kredito išieškojimas antstoliu pagalba, tada kredito istorija tikrai bus stipriai sugadinta. Dažnu atveju jūs susigadinsite savo kredito istorija nepataisomai visam gyvenimui, tokiu su jumis atsisakys kalbėti betkokios finansinės institucijos ir tokie paprasti dalykai kaip lizingas, būsto paskola ir pan. jums bus visiškai neįmanomi dalykai.

 

Žinoma nereikėtų galvoti, kad tik greitieji kreditai gali sugadinti kredito istorija. Greitasis kreditas yra lygiai toks pats dalykas kaip lizingas, būsto paskola, ar telefono sąskaita. Visi šie dalykai gali sugadinti jūsų kredito istorija jeigu nevykdysite laiku sutartų įsipareigojimų. Galbūt kai kam tai ir neatrodo labai svarbus dalykai, bet atminkite, kad turėti gerą kredito istoriją yra labai svarbu, nes niekada galite žinoti kada jums prireiks finansinės pagalbos. Turint kredito istoriją su blogais įrašais jums praktiškai neįmanoma gauti jokių finansių paslaugų, kurios liečia paskolų išdavimą. Tokie paprasti dalykai kaip lizingas, būsto paskola ir pan. jums tiesiog negalios ir jokia finansinė institucija nesutiks su jumis bendradarbiauti, nes turėsite blogų įrašų savo instorijoje, kurie neleis į jus žiūrėti kaip į rimtą ir atsakingą asmenį gebantį valdyti savo finansus ir laikų vykdyti nurodytus įsipareigojimus.