Ar yra kada tekę būti banke ir tartis dėl paskolos suteikimo? Jeigu ne tai pabandysime trumpai papasakoti kaip vyksta šis sudėtingas procesas. Galime patikinti, kad tai tikrai sudėtingas ir daug nervų reikalaujantis procesas, kuris tikrai nėra verstas jūsų pastangų ir laiko norint pasiskolinti sumą, kuri nėra labai didelė.

Visų pirma bankas neduoda jokios paskolos be užstato, kad ir kokio dydžio imtumėte paskola jūs privalėsite užstatyti savo asmeninį turtą ar bent jau susirasti laiduodoją, kuris laiduos už jus. Ar jaučiate kaip visa tai nemaloniai skamba ir atrodo tikrai sudėtingai?

Kita priežastis bankas norės matyti jūsu pilną ir detalią ataskaitą apie jūsų finansinį stovi, jūs turėsi pagrįsti savo pajamos ir išlaidas, pateikti asmeninę informaciją apie savo šeimą.

Ir galiausiai bankai yra sudėtingos institucijos, kurios veikia labai lėtai ir apgalvoja kiekvieną išduodamą paskolą jos atsiperkamumą ir riziką. Labai dažnai pasitaiko, kad nuėjus net į kelis pokalbius banke, sugaišus kelias savaites laukiant atsakymo bankas jums praneša, kad negali suteikti paskolos.

Ar jau išvelgėte greitųjų kreditų privalumus?

Greitieji kreditai suteikiami daug greičiau nei banko paskola

Pagrindinis greitųjų kreditų bendrovių privalumas yra tai, kad jos išduoda paskolas čia ir dabar. Kredito bendrovės stengiasi būti labiau novatoriškos ir prisitaikyti prie šių dienų tempo ir negaišinti nei savo nei klientų laiko. Kaip reklamuojasi viena kredito bendrovė su šūkiu "pinigai per kelias minutes" ir ji yra visiškai teisi. Jūs galite literaliai gauti paskolą per penkioliką minučiu.

Galimybė pasiskolinti nemokamai

Kitas labai rimtas argumentas kodėl greitieji kreditai geriau už bankus yra tai, kad jūs galite gauti kreditą visiškai nemokamai. Bendrovės labai dažnai organizuoja įvairias akcijas kaip pavyzdžiui skolinantis pirmą kreditą jums pritaikys nulines palūkanas. Taip pat skatindamos išlaikyti klientų lojalumą dažna bendrovė suteikia galimybę sekančius kreditus gražinti be palūkanų jeigu juos gražinsite greičiau negu baigsis jūsų kredito terminas.

Galimybė atidėti mokėjimus

Ir galiausiai paskutinis pliusas greitųjų kreditų bendrovėms yra tai, kad jūs galite atidėti mokėjimus ko tikrai nesiūlo bankai. Kredito mokėjimo atidėjimas reiškia, kad galėsite kreditą gražinti vėliau nepažeisdami jokių sąlygų ir nesugadindami savo kredito istorijos.