Dauguma žmonių yra skeptiškai nusiteikę prieš greituosius kreditus, nes visiems atrodo, kad greitiejų kreditų paslaugos yra labai brangios. Šiandien greitieji kreditai darosi vis pigesni ir prieinamesni daugumai žmonių, nes greitųjų paskolų rinka darosi vis konkurencingesnė, kas mėnesį atsiranda vis daugiau naujų bendrovių, kurios verčiasi per galvą ir įvariausiais būdais bando pritraukti naujų klientų. Šiandien greitieji kreditai dažnai yra suteikiami visiškai nemokamai su nulinėmis palūkanomis, todėl nemokamas kreditas internetu yra visiškai realus dalykas ir nereikėtų labai stebėtis.

Kaip gauti nemokamą kreditą internetu?

Kreditas nemokamai yra suteikiamas tik skolinantis pirmą kartą, todėl norint gauti nemokamą kreditą reikėtų atsirinkti tas kredito bendroves, kurių paslaugomis dar neteko naudotis. Šaunu, kad Lietuvoje veikia koks pusšimtis kredito bendrovių iš kurių bent pusė suteikia pirmą kreditą nemokamai, todėl tai yra puiki galimybė jums sutaupyti. Tiesiog reikėtų kaskart skolinantis rinktis kredito bendrovę, kurios paslaugomis dar neteko naudotis.

Kaip išsirinkti patikimą kredito bendrovę?

Šioje vietoje jums reikėtų mažiausiai nerimauti, čia daug didesnę riziką prisiima kredito bendrovės suteikdamos jums paskola nemokamai ir nebūdamos tikros ar jūs gebėsite laiku grąžinti pasiskolintą kreditą. Žinoma rekomenduojame perskaityti visas sąlygas su kuriomis sutinkate skolindamiesi. Labai dažnai pasitaiko, kad kredito bendrovės įtraukia įvairių papildomų sąlygų norėdamos apsidrausti nuo nedrausmingų klientų, kurie vėluoja vykdyti įsipareigojimus. Viena iš papildomų sąlygų yra tai, kad kreditas nemokamas yra tik su sąlyga, kad jūs jį grąžinsite laiku. Jeigu vėluosite grąžinti kreditą, tai nemokamas kreditas staigas gali tapti labai brangiu kreditu kai reikės susimokėti palūkanas ar pratęsimo mokestį, todėl visada prieš skolinantis turėtumėte įvertinti savo finansines galimybes laiku grąžinti kreditą. Visada prieš skolinantis rekomenduojame paskaityti atsiliepimus apie kredito bendroves, kad išvengtumėte galimų nesusipratimų.

Kodėl kredito bendrovės skolina nemokamai?

Greitųjų kreditų verslus paskutiniais metais tapo labai konkurencingas ir privilioti naujų klientų kas kart darosi vis sudėtingiau, todėl kredito bendrovės suteikdamos kreditą nemokamai tikisi, kad klientai taps lojaliais ir sekantį kartą prireikus paskolos sugrįš skolintis pas juos. FinansuInfo.Lt portalas rekomenduoja nebijoti eksperimentuoti su naujomis kredito bendrovėmis, jeigu turite galimybę, tai visada stenkitės skolintis nemokamai.