Visos greitųjų kreditų bendrovės

Geriausi greitųjų kreditų suteikiamų internetu pasiūlymai Lietuvoje

SMSPINIGAI logo

SMSPINIGAI

Greitieji ir ilgalaikiai kreiditai ir paskolos su automobilio ar NT užstatu. Nuolaidos kreditams net iki 50%, o pirmas kreditas iki 1000 EUR nemokamai!
Kredito suma: iki 1000 eur
Kredito terminas: iki 48 mėn
MPN: iki 75%
SMSCREDIT logo

SMSCREDIT

Pirmas kreditas iki 300 EUR nemokamas, vėliau net iki 50 procentų nuolaidos skolinantis pakartotinai.
Kredito suma: iki 750 eur
Kredito terminas: iki 1 mėn
MPN: iki 75%
Paskola23 logo

Paskola23

Greita paskola įkeičiant nusipirktą  arbą turimą automobilį.  Gaukite net iki 110% automobilio vertės. Finansavimas per 1 dieną su 60 dienų įmokų atidėjimo galimybė.
Kredito suma: iki 15000 eur
Kredito terminas: iki 6 metų
MPN: N/A
Finbee logo

Finbee

Tarpusavio skolinimosi platforma, paskolos paskolos išduodamos daug paprasčiau ir greičiau nei banke.
Kredito suma: iki 6000 eur
Kredito terminas: iki 5 metų
MPN: Nuo 10%
Vivus logo

Vivus

Tik dabar už pirmas 60 dienų nereikės mokėti palūkanų, o pirmą įmoką atliksite tik po 3 mėnesių!
Kredito suma: iki 3000 eur
Kredito terminas: iki 24 mėn
MPN: N/A
PaskolosTau logo

PaskolosTau

Greitieji kreditai nuo 15 iki 60 dienų terminui, o ilgalaikės paskolos net iki 12 mėnesių ypač palankiomis sąlygomis.
Kredito suma: iki 1500 eur
Kredito terminas: iki 12 mėn
MPN: N/A
Paskoliukas logo

Paskoliukas

Ilgesni nei 60 dienų termino kreditai yra ilgalaikiai ir yra formuojami su mokėjimo grafiku
Kredito suma: iki 1500 eur
Kredito terminas: iki 18 mėn
MPN: iki 57.80%
Savy logo

Savy

Tarpusavio skolinimosi platforma, paskolos paskolos išduodamos tokiomis pat geromis sąlygomis kaip bankuose.
Kredito suma: iki 35000 eur
Kredito terminas: iki 60 mėn
MPN: 8%
Eurocredit logo

Eurocredit

Pirmas kreditas nujiems klientams iki 2 mėn. visiškai NEMOKAMAI! Nuolaida kredito kainai net iki 65%.
Kredito suma: iki 3000 eur
Kredito terminas: iki 24 mėn
MPN: iki 74 %
EcoCredit logo

EcoCredit

Eco credit mažina kreditų kainas visiems laikams!
Kredito suma: iki 1400 eur
Kredito terminas: iki 24 mėn
MPN: iki 75 %

Kas yra greitasis vartojimo kreditas ir kaip jį gauti internetu?

Greitasis kreditas - tai pasiskolinta pinigų suma(paskola), kuri turi būti gražinta sutartu laiku su tam tikromis sutartomis palūkanomis. Žmogus imdamas kreditą sutinka su visomis sąlygomis kaip palūkanos, grąžinimo terminas, kurios yra aptariamos iš anksto. Prieš imant betkokį greitąjį kreditą ar paskolą labai svarbu įsigilinti į visas pateikiamas sąlygas(gražinimo terminas, įmokų dydžiai, palūkanos ir pan.)Pagrindinis skirtumas greitųjų kreditų nuo įprastinių paskolų yra tau, kad jie suteikiami ypač greitai bei išduodami daug paprasčiau nei bankų paskolos išvengiant didelių buriokratinių keblumų. Dažniausiai greitasis vartojimo kreditas internetu suteikiamas per 10 minučių nuo paraiškos pateikimo, todėl galima gauti pinigų vos tik jų prireikus.

Greitieji vartojimo kreditai yra viena iš populiariausių paskolų rūšių šiais laikais, nes jie išduodami labai greitai ir paprastai, todėl kiekvienas gali gauti paskolą itin paprastai ir greitai išvengiant didelių biurokratinių reikalų, kuriuos reikėtų sutvarkyti norint gauti paskolą tradiciniame banke.

Greitieji kreditai internetu

Gauti greitąjį kreditą šiandien yra daug paprasčiau nei betkada anksčiau. Greitieji kreditai internetu padarė revoliucija paskolų išdavimo rinkoje. Jums tereikia turėti interneto ryšį ir asmeninę banko sąskaitą, kurioje bus bent vienas centas, kurį prireiks pervesti į kredito teikėjo sąskaitą, kad patvirtintumėte savo tapatybę ir amžių. Užpildžius paraišką atsykimą apie tai ar jums gali būti suteiktas greitasis kreditas intenetu sulauksite greičiau nei 10 minučių. Gavus teigiamą atsakymą pinigai jūsų sąskaitą pasieks netrukus. Gavus kreditą nereikia pamiršti, kad jį reikės vėliau ar anksčiau grąžinti, kuo anksčiau grąžinsite tuo mažesnes palūkanas sumokėsite.

Norint, kad Jums būtų suteiktas greitasis kreditas internetu, jums reikia atlikti tik keletą paprastų veiksmų:

  • susikurti savo asmeninę paskolos gavėjo paskyrą užsiregistruojant pasirinktoje kredito bendrovėje.
  • susikūrus paskyrą Jums reikės patvirtinti savo tapatybę pasinaudojant savo elektronine bankininkyste.
  • galiausiai užpildyti paskolos paraišką.

Atlikus šiuos veiksmus jeigu jūs atitiksite visus kredito bendrovės keliamus reikalavimus greitoji vartojimo kredito paskola internetu Jums bus suteiktą greičiau nei per pusę valandos.

Atsiliepimai apie kredito bendroves

Mūsų tikslas yra ne tik padėti gauti paskolą, bet taip pat ją sėkminga ir laiku grąžinti, todėl FinansuInfo.Lt pusvalpyje veikia atsiliepimų sistema, kurioje kiekvienas lankytojas gali palikti atsiliepimą apie kredito bendrovę, kurios paslaugomis teko naudotis. Tikimės, kad ši galimybė padės jums daug lengviau apsipręsti, kuris kredito teikėjas yra patikimiausias ir gali pasiūlyti kreditą mažiausiomis palūkanomis bei geriausiai atitinkanti jūsų finansines galimybes. Prieš skolinantis rekomenduojame peržiūrėti kuo daugiau kredito bendrovių teikiančių jūsų norimo tipo paskolas. Greitieji vartojimo kreditai internetu išduodami labai lengvai ir greiai, bet visada rekomenduojame skirti pakankamai laiko paskolų pasiūlymų analizei, kad vėliau nereikėtų gailėtis, nes kiekvienas neapgalvotas sprendimas jums gali kainuoti labai brangiai.

Naudingi straipsniai apie finansus ir paskolas

Straipsniai apie greituosius kreditus

Straipsnio iliustracija

Pigiausias greitasis kreditas internete šiandien

Šiandien pasiskolinti yra paprasčiau nei betkada anksčiau. Pinigai patenka į jūsų sąskaitą per 5 minutes tikrąja žodžio prasme. Žinoma, naivu būtų tikėtis, kad toks patogumas jums nieko papildomai nekainuos. Kaip žinia dažnu atveju greitieji kreditai turi gana dideles palūkanas(lyginant su tradiciniais bankais ir kredito unijomis), bet už tai suteikiami daug lengviau, paprasčiau ir svarbiausia greičiau. Kad gauti gretąjį kreditą dažnu atveju jums nereikia net išeiti iš namų. Viskas ko jums reikia tai susirasti patikimiausių greitųjų kreditų bendrovių veikiančių Lietuvoje sąrašą ir pasižiūrėti kas ir už kokias palūkanas jums gali suteikti jūsų poreikius tenki...

Skaityti pilną straipsnį
Straipsnio iliustracija

Nemokamas kreditas internetu

Dauguma žmonių yra skeptiškai nusiteikę prieš greituosius kreditus, nes visiems atrodo, kad greitiejų kreditų paslaugos yra labai brangios. Šiandien greitieji kreditai darosi vis pigesni ir prieinamesni daugumai žmonių, nes greitųjų paskolų rinka darosi vis konkurencingesnė, kas mėnesį atsiranda vis daugiau naujų bendrovių, kurios verčiasi per galvą ir įvariausiais būdais bando pritraukti naujų klientų. Šiandien greitieji kreditai dažnai yra suteikiami visiškai nemokamai su nulinėmis palūkanomis, todėl nemokamas kreditas internetu yra visiškai realus dalykas ir nereikėtų labai stebėtis.

Kaip gauti nemokamą kreditą internetu?

...
Skaityti pilną straipsnį

tik mūsų asmeniškai išbandytos greitų paskolų bendrovės

Rekomenduojamos paskolų bendrovės

Finbee logo
Vivus logo
PaskolosTau logo
Paskola23 logo
Savy logo