P2P tarpusavio skolinimosi bendrovės

Geriausi p2p tarpusavio skolinimosi paskolų pasiūlymai Lietuvoje

Finbee logo

Finbee

Tarpusavio skolinimosi platforma, paskolos paskolos išduodamos daug paprasčiau ir greičiau nei banke.
Maksimalus terminas: 5 metų
Maksimali suma: 6000 eur
Savy logo

Savy

Tarpusavio skolinimosi platforma, paskolos paskolos išduodamos tokiomis pat geromis sąlygomis kaip bankuose.
Maksimalus terminas: 60 mėn
Maksimali suma: 35000 eur

P2P tarpusavio skolinimas. Kas tai?

Šiuo metu Lietuvoje veikia trys tarpusavio skolinimosi platformos: Savy, FinBee ir Paskolų klubas. Tarpusavio skolinimosi ir investavimo platforma (P2P), tai vieta kur žmonės skolina ir skolinasi pinigus tarpusavyje. Platforma garantuoja, kad paskolos bus išduodamos laikantis visų Lietuvos Banko įstatymų bei atlieka asmenų norinčių gauti paskolas patikrinimą užtikrindama, kad asmenys norintys gauti paskolą yra su gera kredito istorija ir pajėgūs vykdyti finansinius įsipareigojimus.

Tarpusavio skolinimas vyksta daug skaidriau ir be jokių tarpininkų (banko, kredito unijos ar kitos finansų įstaigos) pagalbos. Pavyzdžiui bankai teikia paskolas surinkdami indėlius iš žmonių ir juos skolina privatiems asmenims už daug didesnes palūkanas nei moka už indėlius taip uždirbdami iš palūkanų skirtumo.Tarpusavio skolinimosi platformos sudaro galimybę skolintis pinigus tiesiogiai paskolos gavėjams, todėl asmenys suteikiantys paskolas gauna didesnes palūkanas nei gautų už indėlius banke, o paskolos gavėjai gali pasiskolinti daug pigiau greitųjų kreditų bendrovėse ar bankuose.

Atsiliepimai apie kredito bendroves

Mūsų tikslas yra ne tik padėti gauti paskolą, bet taip pat užtikrinti, kad jūs galėsite ją sėkmingai ir laiku grąžinti, todėl FinansuInfo.Lt puslapyje veikia atsiliepimų sistema, kurioje kiekvienas lankytojas gali palikti atsiliepimą apie kredito bendrovę, kurios paslaugomis teko naudotis. Tikimės, kad ši galimybė padės jums daug lengviau apsipręsti, kuris kredito teikėjas yra patikimiausias ir gali pasiūlyti kreditą mažiausiomis palūkanomis bei geriausiai atitinkanti jūsų finansines galimybes.

Naudingi straipsniai apie finansus ir paskolas

Straipsniai apie P2P tarpusavio skolinimasi

tik mūsų asmeniškai išbandytos greitų paskolų bendrovės

Rekomenduojamos paskolų bendrovės

Finbee logo
Vivus logo
PaskolosTau logo
Paskola23 logo
Savy logo