Refinansuokite turimą paskolą jau dabar

Geriausi paskolų refinansavimo pasiūlymai Lietuvoje

SMSPINIGAI logo

SMSPINIGAI

Greitieji ir ilgalaikiai kreiditai ir paskolos su automobilio ar NT užstatu. Nuolaidos kreditams net iki 50%, o pirmas kreditas iki 1000 EUR nemokamai!
Maksimalus terminas: 48 mėn
Maksimali suma: 1000 eur
Finbee logo

Finbee

Tarpusavio skolinimosi platforma, paskolos paskolos išduodamos daug paprasčiau ir greičiau nei banke.
Maksimalus terminas: 5 metų
Maksimali suma: 6000 eur
Bobutes paskola logo

Bobutes paskola

Perkelkite savo turimas skolas bobutei ir gaukite geriausias sąlygas pagal jūsų finansines galimybes. Pirma įmoka tik po 2 mėnesių.
Maksimalus terminas: 4 metų
Maksimali suma: 10000 eur
Savy logo

Savy

Tarpusavio skolinimosi platforma, paskolos paskolos išduodamos tokiomis pat geromis sąlygomis kaip bankuose.
Maksimalus terminas: 60 mėn
Maksimali suma: 35000 eur
Euroecredit refinansavimas logo

Euroecredit refinansavimas

Refinansuokite turimas skolas jau dabar mažiausiomis palūkanomis. Refinansuodami kreditus šiandien galėsite džiauktis lengvesniu rytojumi!
Maksimalus terminas: 48 mėn
Maksimali suma: 5000 eur

Greitųjų kreditų ir kitų paskolų refinansavimas

Kreditų refinansavimas - tai puiki galimybė perleisti greituosius kreditus ir kitas paskolas refinansavimo bendrovėms, kurios perims jūsų įsipareigojimus ir padengs jūsų įsiskolinumus kredito bendrovėms bei sudarys jums naują bei daug geriau jūsų finansines galimybes atitinkantį skolos grąžinimo planą.

Paskolų refinansavimas yra puiki išeitis iš padėties kai jūsų pečius slegia net kelios paskolos ir jūs neišgalite visų jų išmokėti iki reikiamo termino, todėl su kredito refinansavimo paslauga jūs galite būti tikri, kad visi jūsų įsikolinimai visoms kredito bendrovėms bus padengti ir jūs būsite skolingas tik vienai bendrovei su kuria bus daug paprasčiau derinti grąžinimo detales atsižvelgiant į jūsų finansines galimybes ir poreikius.

Atsiliepimai apie kredito refinansavimo bendroves

Mūsų tikslas yra ne tik padėti gauti paskolą, bet taip pat užtikrinti, kad jūs galėsite ją sėkmingai ir laiku grąžinti, todėl FinansuInfo.Lt puslapyje veikia atsiliepimų sistema, kurioje kiekvienas lankytojas gali palikti atsiliepimą apie kredito bendrovę, kurios paslaugomis teko naudotis. Tikimės, kad ši galimybė padės jums daug lengviau apsipręsti, kuris kredito teikėjas yra patikimiausias ir gali pasiūlyti kreditą mažiausiomis palūkanomis bei geriausiai atitinkanti jūsų finansines galimybes.

Naudingi straipsniai apie finansus ir paskolas

Straipsniai apie refinansavimo paslaugas

Straipsnio iliustracija

Kredito refinansavimas

Kredito refinansavimas jeigu galima taip galima sakyti yra viena iš geriausių paskolų, kai turite didelių finansinių problemų vykdant kitus finansinius įsipareigojimus. Tikriausiai nevienam asmeniui yra kilęs klausimas kas būtų jeigu nebegalėtumėte grąžinti paimtų greitųjų kreditų ar kitų paskolų. O galbūt jau dabar turite problemų vykdant turimus finansinius įsipareigojimus. Tai gali būti tikrai nemaloni patirtis ypač kai kreditoriai į pagalba pasiteikia antstolius, kurie pradeda įsiskolinimų išieškojimą, kuris labai dažnai būna skaudus, nes pirmiausia būna blokuojamos visos jūsų turimos sąskaitos banke, o vėliau būna areštuojamas jūsų turtas. Juk niekam ne...

Skaityti pilną straipsnį
Straipsnio iliustracija

Refinansavimo paslaugos

Galbūt gauti greitąjį kreditą yra vienas iš lengviausių būtų pagerinti savo finansinę situaciją trumpuoju laikotarpiu, tačiau greitieji kreditai dažnu atveju gali sukelti ir labai daug streso dėl jų grąžinimo laiku. Visų pirma greitųjų kreditų paskirtis yra padėti išsisukti iš sunkios finansinės padėties sunkiu laikotarpiu arba tiesiog laikina pagalba pragyventi iki tol kol sulauksite atlyginimo.

 

Yra nemažai žmonių, kuriems greitieji greditai sukėlė daug ir didelių problemų kai pasiėmus trumpalaikį vartojimo kreditą žmonės neišgali jo laiku grąžinti. Kartais tokiais atvejais būna paimamas kitas greitasis kreditas, kad būtų i&scaron...

Skaityti pilną straipsnį
Straipsnio iliustracija

Greitųjų kreditų refinansavimas Kaune

Refinansavimas, tai galimybė išsilaisvinti iš greitųjų kreditų gniaužtų jeigu matote, kad neišgalite laiku mokėti grąžinimo įmokų. Greitųjų kreditų refinansavimu Kaune užsiima dauguma finansines paslaugas teikiančių įstaigų, tačiau visiškai nebūtina prisirišti prie įstaigų, kurios fiziškai yra Kaune. Dauguma bendrovių refinansavimo paaslaugas teikia internetu, todėl lygiai taip pat paprastai kaip gavote greitąjį kreditą taip pat galite užpildyti paraišką refinansavimui gauti.

Refinansavimas, tai tarsi antras šansas sugrįžti į finansiškai ir emociškai patogesnį gyvenimą perkeliant visus savo įsiskolinimus į ...

Skaityti pilną straipsnį
Straipsnio iliustracija

Greitųjų kreditų refinansavimas

Tikriausi visi pripažinsite, kad gyvenime viską skolintis yra daug lengviau nei grąžinti. Ypač kai kalba eina apie pinigus. Niekam nepaslaptis, kad gauti greitąjį kreditą yra tikrai paprastą, bet visada ateina tas momentas kai tą kreditą reikia grąžinti. Pildant greitojo kredito paraišką pamačius kiek maksimaliai galite pasiskolinti visda kyla pagunda pasiskolinti daugiau negu reikia, tačiau atėjus dienai kai skolas reikia grąžinti mes visada norime, kad būtume pasiskoline mažiau.

Ką daryti jeigu negalite laiku grąžinti kredito?

Taigi paėmėte kreditą, tuo momentu viskas atrodė bus paprasta ir atėjus nurodytam terminui lengvai grąžinsite. Tačiau atėjus tai l...

Skaityti pilną straipsnį

tik mūsų asmeniškai išbandytos greitų paskolų bendrovės

Rekomenduojamos paskolų bendrovės

Finbee logo
Vivus logo
PaskolosTau logo
Paskola23 logo
Savy logo