Prieš perkant bet kokį daiktą ar naudojantis naujomis paslaugomis mes dažnai internete tikriname perkamo daikto ar paslaugų teikėjo reputaciją bei klientų atsiliepimus. Dažniausiai lemiamą sprendimą ar naudosimės tam tikromis paslaugomis nulemia buvusiu klientų pasidalinta patirtis ir atsiliepimai. Neišimtis ir greitųjų kreditų bendrovės, kurių paslaugomis dažnam iš mūsų yra tekę naudotis. Galbūt vieniems ši patirtis buvo gera ir jokių didelių nesklandumų neturėjo, tačiau dažnai pasitaiko kredito bendrovių, kurios nėra linkusios draugiškai bendrauti su klientais ypač tam tikrais atvejais kai vėluojate grąžinti kreditą ar norite pratęsti jo terminą.

 

Šiais laikais esam linkę viską tikrinti internete, todėl neišimtis ir greitųjų kreditų atsiliepimai, kuriuos paskaitę galime lengviau suprasti kaip dirba kiekvieną bendrovė ir susidarę tam tikrą nuomonę galime lengviau nuspręsti, kuri kredito bendrovė jums labiausiai tiktų. Ypač svarbu pasidomėti ar kredito bendrovės netaiko jokių paslėptų mokesčių, kad būtumėte garantuoti, kad grąžinsite tiek kiek sutarėte.

Dažna kredito bendrovė skelbia, kad pirmas kreditas nemokamai ir grąžinsite tiek kiek pasiskolinote. Viskas iš pirmo žvilgsnio atrodo gerai, bet yra viena sąlyga, kurios neįvykdžius nemokamas kreditas gali tapti labai greitai mokamu, o sąlyga yra tokia, kad jūs privalote kreditą grąžinti per tam tikrą sutartą terminą, kuris dažnu atveju gali būti ne jūsų naudai. Viso to būtų galima išvengti jeigu prieš skolinantis pasidomėtumėte buvsiu klientų atsiliepimais. Žinoma, kad ir kokie geri ar blogi būtų atsiliepimai apie kredito bendroves reikia nepamiršti, kad paimtą kreditą bet kokiu atveju vėliau ar anksčiau jūs privalėsite grąžinti.

Pagrindinė sąlygą dėl kurios greitasis vartojimo kreditas gali pabrangti ir kainuoti labai brangiai yra vėlavimas, kitaip tariant mokėjimo terminų nesilaikymas. Dauguma kredito bendrovių siūlo galimybę už tam tikrą mokestį pratęsti mokėjimo terminą, bet dažnu atveju pratęsimo mokestis yra brangus ir visiškai jums nenaudingas. Pratęsti kredito grąžinimo terminą vertą tik tuo atveju kai tikrai negalite laiku grąžinti paimto kredito.

Prieš imant bet kokį kreditą rekomenduojame deramai įvertinti savo finansines galimybęs kas padės sumažinti riziką patirti didelius finansinius nuostolius.