Galbūt gauti greitąjį kreditą yra vienas iš lengviausių būtų pagerinti savo finansinę situaciją trumpuoju laikotarpiu, tačiau greitieji kreditai dažnu atveju gali sukelti ir labai daug streso dėl jų grąžinimo laiku. Visų pirma greitųjų kreditų paskirtis yra padėti išsisukti iš sunkios finansinės padėties sunkiu laikotarpiu arba tiesiog laikina pagalba pragyventi iki tol kol sulauksite atlyginimo.

 

Yra nemažai žmonių, kuriems greitieji greditai sukėlė daug ir didelių problemų kai pasiėmus trumpalaikį vartojimo kreditą žmonės neišgali jo laiku grąžinti. Kartais tokiais atvejais būna paimamas kitas greitasis kreditas, kad būtų išmokėtas prieš tai paimtas kreditas kas sukelia dar didesnes problemas ateityje, nes toks skolinimosi ratas kai skolinamasi tam, kad grąžinti senesnes skolas tikrai negali ilgai suktis. Galiausiai vėliau ar anksčiau ateina galas.

 

Taigi kaip išsilaisvinti iš greitųjų kreditų gniaužtų?

Jeigu tikrai nebegalite išsimokėti greitųjų kreditų įsiskolinimų jūs privalote kuo greičiau imtis bet kokių veiksmų, nes trumpalaikiai vartojimo kreditai(greitieji trumpalaikiai kreditai) turi labai dideles palūkanas, todėl kiekviena diena kai vėluojate grąžinti jums gali kainuoti labai brangiai.

Pirmiausia rekomenduojame kreiptis į šeimos narius ar draugus galbūt kažkas iš jūsų artimų žmonių rato galės pasiūlyti finansinę pagalbą. Žinoma greičiausiai tokių žmonių neatsiras, nes juk jeigu būtų tokių žmonių pačioje pradžioje, tai nebūtų reikėję naudotis greitųjų kreditų paslaugomis. Taigi lieka paskutinis variantas pasinaudoti refinansavimo paslaugomis.

Refinansavimo paslaugos

Refinansavimas, tai kai gaunate paskolą iš kitos kredito bendrovės, kuri padengia visus jūsų turimus įsiskolinimus visoms kredito bendrovėms. Refinansuojavimo privalumai, tai kad jūsų visi turimi kreditai yra padengiami ir vietoje kelių skolų jūs turite tik vieną. Žinoma refinansavimas nėra nemokamas, bendrovė, kuri refinansuoja jūsų turimus įsiskolinimus greitiesiems kreditams nori uždirbti ir jai jūs taip pat mokate palūkanas. Pagrindinis refinansavimo tikslas yra sumažinti jūsų turimų įsikolinimų palūkanas. Refinansuojant jūs turite visada gauti daug geresnes sąlygas ir nei dabartiniai jūsų turimi įsipareigojimai.

Jeigu refinansavimo pasiūlymo sąlygos yra panašios ar tokios pat kaip dabartiniai jūsų įsipareigojimai, tai arba derėkitės su kredito įstaiga suteikiančia refinansavimą dėl geresnių sąlygų arba pasiieškokite kitos kredito įstaigos, kuri galėtų pasiūlyti geresnes refinansavimo paslaugų sąlygas.

Atminkite, kad refinansavimas yra vienas iš lengviausių būdų išsivaduoti iš greitųjų kreditų skolų liūno, tačiau nereikėtų aklai pasitikitė kiekviena refinansavimo bendrove. Refinansavimo bendrovių veikiančių Lietuvoje yra pakankamai daug, todėl verta pasidomėti ką kiekvieną iš jų jums gali pasiūlyti. Refinansavimo bendrovių palūkanos gali ženkliai skirtis, todėl tikrai verta skirti daugiau dėmesio paieškoms ir analizei.