Kodėl geriau skolintis iš greitųjų kreditų nei iš banko?

Straipsnio iliustracija

Ar yra kada tekę būti banke ir tartis dėl paskolos suteikimo? Jeigu ne tai pabandysime trumpai papasakoti kaip vyksta šis sudėtingas procesas. Galime patikinti, kad tai tikrai sudėtingas ir daug nervų reikalaujantis procesas, kuris tikrai nėra verstas jūsų pastangų ir laiko norint pasiskolinti sumą, kuri nėra labai didelė.

Visų pirma bankas neduoda jokios paskolos be užstato, kad ir kokio dydžio imtumėte paskola jūs privalėsite užstatyti savo asmeninį turtą ar bent jau susirasti laiduodoją, kuris laiduos už jus. Ar jaučiate kaip visa tai nemaloniai skamba ir atrodo tikrai sudėtingai?

Kita priežastis bankas norės matyti jūsu pilną ir detalią ataskaitą api...

Skaityti pilną straipsnį

Nemokami greitieji kreditai per šventes

Straipsnio iliustracija

Artėja didžiosios metų šventės, kurios neretam iš mūsų tam tikru tikru galvos skausmu ir finansiniu iššūkiu. Šventiniu laikotarpiu mūsų išlaidos labai dažnai viršija pajamas, nes pripažinkime, kad Kalėdos ir Naujieji metai yra būtent tas laikotarpis kai daugiausiai sau ledžiame išlaidauti užburti šventinės atmosferos ir prekybos centrų akcijų. Taip pat dažnai norime suteikti sau ar savo artimiesiems džiugių akimirkų juos nustebindami netikėtomis dovanomis.

Greitas kreditas Kalėdoms ir Naujiems metams

Tam, kad būtų lengviau džiauktis šventėmis ir bent jau trumpam pamiršti visus finansinius...

Skaityti pilną straipsnį

Palūkanų norma kreditams

Straipsnio iliustracija

Imant bet kokią paskolą labai svarbu žinoti kokios bus palūkanų norma, nes tai parodo kiek brangiai kainuos paskola. Palūkanų norma - tai kredito įstaigos mokestis už paskolą, kurį nusistato individualiai kiekviena kredito bendrovė, kitaip tariant tai yra kredito bendrovės pelnas, kurį ji gaus paskolinus jums pinigų. Trumpai pabandysime apžvelgti kreditų išdavimo palūkanų normos politiką bei patarsime kaip pasiskolinti su mažiausiomis palūkanomis.

Šiuo metu Lietuvos banko nustatytos metinių palūkanų normos lubos greitiesiems kreditams ir ilgalaikėms paskoloms negali būti didesnės kaip 75% per metus, bendrovės pažeidusios šią palūkanų normos ribą būtų...

Skaityti pilną straipsnį

tik mūsų asmeniškai išbandytos greitų paskolų bendrovės

Rekomenduojamos paskolų bendrovės

Finbee logo
Vivus logo
PaskolosTau logo
Paskola23 logo
Savy logo